Kraunama..

Kas mes esame?

Įmonė UAB „Tandemis“ įkurta 2014 metais. Pagrindinės UAB “Tandemis” veiklos sritys – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo ir minkštų baldų gamybai skirtomis medžiagomis bei miško ir medienos pirkimas-pardavimas. Įmonė 2017 metų pradžioje pradėjo plėsti veiklą statybų sektoriuje(fasadų srityje) ir gavo distributoriaus teisę Nichiha produkcijos tiekimui į Lietuvos rinką.

Nichiha - tai viena didžiausių ventiliuojamų fasadų gamintojų Japonijoje, kurioje apie 70% visų fasadų yra ventiliuojami fasadai. Nichiha korporacija užtikrina aukštą fasadų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Mūsų teikiama produkcija gali įgyvendinti tiek architektų, tiek ir individualių namų savininkų norus. Įmonės darbuotojai galės pasiūlyti Jums plačią paviršių ir spalvų gamą, suteiks visą reikiamą informaciją apie dominantį produktą ir jo panaudojimo galimybes. Nichiha ventiliuojamų fasadų panaudojimo galimtbės yra labai plačios. Tinka įrengti, ar renovuoti gamybinius, komercinius, administracinius pastatus, daugiabučius, individualius namus bei interjerą.  Pas mus tikrai rasite norimą fasadą ar interjero sprendimą savo pastatui.